اعتراف کثیف ریحانه پارسا !  + فیلم
اعتراف جنجالی ریحانه پارسا که فیلم و تصاویر برهنه را برای کسب درآمد منتشر می کند.

ریحانه پارسا پس از مهاجرت از ایران رفتارهای عجیبی از خود نشان می دهد. ریحانه پارسا با پوشش نامناسب در بسیاری از عکس ها و استوری هایش در اینستاگرام ظاهر می شود. ریحانه پارسا پس از مهاجرت از ایران با پویان مختاری رابطه برقرار کرد. فیلم های ریحانه پارسا با پویان مختاری تعجب بسیاری از مخطابان را به همراه داشت. ریحانه پارسا هدفش را از انجام کارهای عجیب و جذب فالوور در اینستاگرام لو داد.

 ریحانه پارسا که در کنار پویان مختاری حاشیه هایی را ایجاد می کند و خب فالوورهایی هم کسب می کند در یک ویدیو اعتراف می کند که هدف او کسب درآمد از فالوورهایش است.

ریحانه پارسا اعتراف کرده که ویدیوهای مستهجنی که در یوتیوب آپلود می کند فقط برای کسب درامد دلاری از یوتیوب است چون به دلیل کرونا این تنها راه درآمدزایی از خانه است !

او ویدیوهای برهنه از خود ضبط می کند و در کانال یوتیوب قرار می دهد و بعد در صفحه اینستاگرام خود با گذاشتن بخشی از این ویدیوها می خواهد که برای تماشای کامل آن به کانال یوتیوب بروند که کسب درآمد دلاری داشته باشد.

جالب است بدانید هرچه زمان بیشتری را صرف تماشای ویدیوهای او کنید پول بیشتری در می آورد. با اینکه ریحانه پارسا مدتی است مثلا می خواهد راننده حرفه ای شود ولی هنوز هم از همین شیوه کسب درآمد می کند. او مدتی پیش پیج اینستاگرام میلیونی خود را پاک کرد و از مردم خواست دیگر او را ریحانه صدا نکنند. حاشیه ریحانه پارسا با ازدواج سفید مهدی کوشکی آغاز و بعد از آن مهاجرت از ایران به دبی و بعد ترکیه به اوج خود رسید.ریحانه پارسا بازیگر زن جوان دهه هفتادی ایرانی بود که با سریال پدر شبکه دو به شهرت زیادی دست یافت و در اوج شهرت مهاجرت کرد.

آیا ریحانه پارسا با پویان مختاری رابطه داشتند؟

ریحانه پارسا با حاشیه های فراوانی کـه در ایران بـه دنبال داشت ؛ مدتی پیش بـه ترکیه مهاجرت کرد. این گمانه زنی ها نشان می داد کـه ریحانه پارسا با این خواننده وارد رابطه شده اسـت. و این بازیگر هم مانند مهراد جم بـه پویان مختاری پیوسته اسـت تا بتوانند از طریق سایت های شرط بندی کسب درآمد کنند.

پویان مختاری و ریحانه پارسا باهم رابطه دارند.خبر دوستی و رابطه ریحانه پارسا و پویان مختاری را چند کانال تلگرامی منتشر کردند و خیلی زود در شبکه های اجتماعی بازتاب پیدا کرد. ادمین یکی از کانالهای تلگرامی با انتشار عکس و فیلم مدعی شده کـه تصویر لباس ریحانه پارسا در لایو اینستاگرامی پویان مختاری مشخص اسـت پس به همین دلیل آن ها باهم رابطه داشتند.

بیوگرافی ریحانه پارسا

ریحانه پارسا بازیگر ایرانی است. که در سال 1377 به دنیا آمد. و مدرک ریحانه پارسا لیسانس بازیگری می باشد.

نام : ریحانه پارسا

تاریخ تولد: 1377

ملیت : ایرانی

محل تولد: تهران

پیشه : بازیگر

تحصیلات: لیسانس بازیگری

فعالیت : تئاتر ۱۳۹۶ تاکنون

ریحانه پارسا فارغ التحصیل رشته تئاتر از دانشگاه سوره در سال 94 است و بجز بازیگری در عکاسی نیز فعالیت تخصصی دارد.

ریحانه پارسا فعالیت حرفه ای خود را از تئاتر و کارهای دانشجویی دانشگاه سوره شروع کرد، می گوید اینقد بلند پرواز بودم که یک روزی می دانستم موقعیتی برای دیده شدنم پیش خواهد آمد.

اولین و حرفه ای ترین تجربه رسمی ریحانه پارسا در تلویزیون با سریال پدر نقش لیلا شروع شده است، این سریال در سال 97 از شبکه دو پخش شد.

ریحانه پارسا به نویسندگی و همچنین کتاب های روانشناسی و طراحی صحنه علاقه خاصی دارد.

ازدواج و طلاق ریحانه پارسا

ریحانه پارسا در اسفند 1398 با مهدی کوشکی ( متولد 1359 بازیگر) ازدواج کرد.

از همان ابتدا ازدواج ریحانه پارسا و مهدی کوشکی به دلیل اختلاف سنی و سبک اعلام آن در شبکه های اجتماعی و حواشی مربوط به آن بسیار خبرساز شد.

چند ماه بعد از ازدواجشان همه عکس های دو نفره و عاشقانه شان از صفحه اینستاگرام هر دو بازیگر حذف شدند. و بعد از چند ساعت ریحانه پارسا ویدیویی در صفحه مجازی خود منتشر کرده و بدون این که واکنشی نسبت به این خبر داشته باشد با تشکر از مردم اعلام کرده که حالش خوب است. او همچنین در انتهای این ویدئو گفته: امیدوارم آقای کوشکی در هر کجا که هستند سلامت باشند. که خبر از طلاق و جدایی مهدی کوشکی و ریحانه پارسا دارد.

منبع: پاتوق انلاین

 

حجم ویدیو: 7.39M | مدت زمان ویدیو: 00:01:00