گالری عکس زیباترین و گران قیمت ترین مدل های لباس بختیاری زنانه
گالری عکس زیباترین و گران قیمت ترین مدل های لباس بختیاری زنانه شیک ترین مدل لباس بختیاری زنانه را در این بخش از سایت نازوب گردآوری کرده ایم. لباس بختیاری یکی از انواع مدل لباس های محلی کشور ایران است. اغلب این لباس در رنگ های شاد موجود می باشد. رنگ مشکی لباس بختیاری برای مراسم های عزاداری استفاده می شود. هر خطه ای از ایران لباس های محلی خود را...

گالری عکس زیباترین و گران قیمت ترین مدل های لباس بختیاری زنانه

شیک ترین مدل لباس بختیاری زنانه را در این بخش از سایت نازوب گردآوری کرده ایم. لباس بختیاری یکی از انواع مدل لباس های محلی کشور ایران است. اغلب این لباس در رنگ های شاد موجود می باشد. رنگ مشکی لباس بختیاری برای مراسم های عزاداری استفاده می شود.

هر خطه ای از ایران لباس های محلی خود را دارند، این لباس های محلی پرکار و اغلب آن ها از پارچه های زیادی دوخته شده اند و قیمت بالایی دارند. یکی از این مدل ها لباس های بختیاری است. لباس بختیاری مردانه و زنانه دارند. لباس های بختیاری زنانه از یک دامن پرچین و کارشده و یک پیراهن ساده بلند جلو بسته که در دو طرف آن چاک های بلند (تا کمر) دارند؛ روی دامن پوشیده می شود. از یک شال و یا روسری بلند که اغلب از جنس حریر و تور است.

البته این روزها مد شده است در مراسم های حنابندان از لباس های محلی هر شهر استفاده می شود. لازم نیست متعلق به آن سرزمین باشید. و این لباس ها مراسم شما را زیباتر می کنند. حتی این لباس ها کرایه داده می شود.

بختیاری های عزیز از این لباس ها در مراسم های خود به رنگ های شاد و روشن مانند : قرمز، زرد، صورتی، سبز و … استفاده می کنند. در مراسم های عزای خود از رنگ مشکی آن استفاده می کنند. نمونه هایی از مدل لباس بختیاری را برای شما فراهم کرده ایم.

لباس بختیاری

مدل لباس بختیاری

مدل های لباس بختیاری

مدل لباس های بختیاری

مدل لباس بختیاری زنانه

لباس بختیاری زنانه

نمونه هایی از مدل لباس بختیاری

لباس بختیاری زنانه

لباس بختیاری در رنگ های شاد

لباس بختیاری مجلسی

لباس های بختیاری زنانه

طرح های زیبا از مدل لباس های بختیاری

مطالب مرتبط :

ست لباس زنانه و بسیار زیبا با بوت پوست پلنگی شیک و جدید

جدیدترین مدل پانچو، شنل، پالتو زنانه + معرفی انواع مدل لباس زنانه

جدیدترین مدل لباس زنانه جذاب مخصوص تابستان