جدیدترین مدل صندل راحتی 1401 + مدل صندل تابستانی زنانه
در این پست می توانید انواع صندل ها و صندل بهاری دخترانه و شیک ترین صندل تابستانی و انواع صندل طبی و راحتی و جدیدترین مدل صندل راحتی 1401 و مدل صندل تابستانی زنانه را مشاهده کنید. جدیدترین مدل صندل راحتی صندل زنانه یکی از خریدهای بانوان برای روزهای گرم بهار و تابستان است. مدل‌های‌ […] نوشته جدیدترین مدل صندل راحتی 1401 + مدل صندل تابستانی زنانه...

در این پست می توانید انواع صندل ها و صندل بهاری دخترانه و شیک ترین صندل تابستانی و انواع صندل طبی و راحتی و جدیدترین مدل صندل راحتی ۱۴۰۱ و مدل صندل تابستانی زنانه را مشاهده کنید.

جدیدترین مدل صندل راحتی

صندل زنانه یکی از خریدهای بانوان برای روزهای گرم بهار و تابستان است. مدل‌های‌ متنوعی برای این نوع کفش وجوددارد. مدل تخت و لژدار از انواعی‌ست که هر کدام طرفداران خاص خودش را دارد. اگر عادت به پوشیدن کفش پاشنه‌بلند دارید، شاید نتوانید هیچ‌گاه سمت صندل تخت بروید. در‌این‌صورت، مدل‌ لژدار خواسته شما را برآورده میکند.

خرید صندل تابستانی

همانطور که می دانید صندل های تابستانی عموما جلو باز هستند پس برای انتخاب این مدل کفش و صندل ها قطعا باید پاهای تمیز و ناخن های زیبایی داشته باشید. برخی از خانمها به دلیل دفرمه بودن ناخن ها و عدم آگاهی از نحوه زیبا کردن ناخن ها از انتخاب این مدل کفش ها چشم پوشی می کنند.

صندل دخترانه راحت

خصوصیات و ویژگی‌های یک صندل زنانه مناسب و ایده‌آل به شرح زیر است:
یک صندل زنانه مناسب باید از در هنگام راه رفتن راحت باشد و پا در داخل آن احساس راحتی و آزادی داشته باشد.


بند رویه صندل یا همان بند نگه‌دارنده باید از جنس باداومی باشد که در هنگام پیاده روی یا راه رفتن پاره نشود و همچنین نرم و راحت باشد.
کفی صندل زنانه مناسب باید نرم و انعطاف پذیر و در صورت امکان طبی باشد.
زیره صندل زنانه مناسب باید در برابر سایش مقاوم و دارای شیار و ناهمواری در سطح آن باشد تا مانع از لیز خوردن فرد شود.

نکات اولیه برای خرید صندل راحتی

سال ۱۴۰۱ بازار حال و حوای خاص خودش را دارد. بسیاری از برندها از شهرهای کوچک بند و بساطشان را جمع کرده اند و به نمایندگی های شهر تهران اکتفا نموده اند. دلیل این امر از بین رفتن قدرت خرید برندها در میان مردم است. عموم افرادی که هنوز به برندپوشی علاقه دارند ترجیح می دهند به سراغ جنس های فیک یا استوک ها بروند تا از قافله عقب نمانند.

رعایت نکاتی ریز ولی مهم که تا به حال به آن دقت نکرده اید می تواند در خرید کفش و خوب نگه داشتن آن کمک شایانی بکند. ادامه مطلب را با دقت بخوانید.

همیشه هنگام خرید کمی با کفش ها راه بروید. در خرید آنلاین حتما راهنمای سایز کفش را بخوایند. سعی کنید سراغ رنگ هایی بروید که در کمدتان لباس همرنگش را داشته باشید.